Skip to content Skip to footer

lek. med. lek. stom.,implantolog, KOIS Center Mentor

Telefon: (+48) 338 227133
Adres: ul. Piastowska 67a 43-300 Bielsko-Biała
Brief info

Lekarz Stomatolog, Lekarz Medycyny.

Certyfikowany Implantolog z tytułem Diplomate DGOI, ICOI, PSI
Uzyskał tytuł Mentora prestiżowej podyplomowej Szkoły Stomatologii KOIS Center w Seattle USA.

Uczestnik szkoleń w kraju i za granicą. MPI -IPP Graduate. Steigmann Curriculum Graduate. Absolwent kursów Digital Smile Design z zakresu cyfrowego projektowania uśmiechu. DSD Residency Madrid – by Christian Coachman. Absolwent Curriculum Implantologii – BICON Istitute Boston. Ukończył Program Implantoprotetyczny odbywający się w Mediterranean Prosthodontic Institute – MPI (Hiszpania Rojas) oraz na University of North Carolina (USA). Jest to III stopniowy zaawansowany kurs protetyki implantologicznej na Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon w Hiszpanii którego dyrektorem jest dr Fernando Rojas Vizcaya. Absolwent Curriculum implantologicznego dr Mariusa Steigmanna z Heidelbergu. W 2008 r ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie uzyskując europejski tytuł Implantologa (program specjalizacji zawodowej objęty systemem akredytacji ECTS (European Credit Transfer System)).

Założyciel i współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień w Bielsku-Białej.

Pasjonat medycyny. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizuje się w: Rekonstrukcji Zgryzu, Implantologii, Stomatologii Estetycznej, Protetyce i Implantoprotetyce, Endodoncji mikroskopowej, Diagnostyce Czynnościowa Narządu Żucia i Leczeniu Zaburzeń Okluzyjnych.

Student Hürzeler/Zuhr Dental Education Institute w Monachium.
Członek Aktywny Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
Autor i współautor prac naukowych z dziedziny stomatologii – implantoprotetyki.

W praktyce chcąc szerzyć zdobytą wiedzę prowadzi centrum szkoleniowe dla lekarzy z zakresu implantologii, implantoprotetyki i okluzji.

W wolnym czasie pasjonat muzyki wszelakiej. Podróżnik. Fotograf.