Skip to content Skip to footer
Integracyjna Akademia Implantoprotetyki „ImPLAN 2.0"  -  Od Planowania do Realizacji

Centrum Szkoleniowe Edu3S prezentuje:

Śledząc programy obecnych na rynku szkoleń implatoprotetyczny doszliśmy do wniosku że najczęściej dotyczą wybranych zagadnień z zakresu czy to chirurgii czy protetyki.
Mając w pamięci nasze własne doświadczenia w kwestii edukacji w tym zakresie wprowadzamy cykl szkoleń, który harmonijnie łączy kluczowe aspekty implantologii z planowaniem leczenia protetycznego szerokorozumianego. Nowoczesna droga edukacji w tym zakresie powinna obejmować właśnie takie holistyczne podejście.
Nasze szkolenie nie tylko zgłębia techniczne aspekty leczenia, ale także kładzie nacisk na znaczenie precyzyjnego planowania, okluzji, dokładnej analizy – skrupulatnie zbieranych danych. W maksymalnie racjonalnych protokołach.
Wszystko po to, aby nasi uczestnicy byli przygotowani do podejmowania optymalnych decyzji terapeutycznych w codziennej praktyce. Do zastosowania na następny dzień po kursie.
Jednym z kluczowych elementów naszego programu jest funkcjonalna okluzja – niezwykle ważny aspekt w implantologii i protetyce, który pozwala osiągnąć komfort  i trwałość terapii w latach dla pacjenta.
Co więcej, w ramach kursu omówimy także ważne zagadnienia dotyczące tkanek miękkich w implantologii, aby uczestnik mógł lepiej zrozumieć warunkowania i zarządzać potencjalnymi komplikacjami oraz osiągnąć najlepsze rezultaty dla swoich pacjentów.
Nie zapominamy także o ogólnomedycznych aspektach wpływających na zdrowie pacjenta. Nasze podejście holistyczne pozwala na rozumienie, jak stan jamy ustnej, status perio wpływa na cały organizm, co jest kluczowe dla poprawy ogólnego zdrowia i dobrostanu pacjentów. Analizując stany manifestujące się w jamie ustnej.
Z naciskiem na praktyczność, uczestnicy będą mieli okazję do bezpośredniego zaangażowania się w ćwiczenia i prace praktyczne, by móc w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę w realnych warunkach klinicznych.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym cyklu lub pojedynczych szkoleniach, które dostarczą praktycznych umiejętności i wiedzy niezbędnej w dzisiejszej dynamicznie rozwijającej się stomatologii.
Przekształć i rozwiń swoją praktykę zapewniając pacjentom opiekę na najwyższym poziomie dzięki Centrum Szkoleniowemu Edu3S.pl  

Kluczowe zalety poszczególnych modułów:
  • Dogłębne Zrozumienie: Każdy moduł pozwala na głębokie zrozumienie specyficznych dziedzin stomatologii, dzięki czemu możesz specjalizować się w wybranych obszarach.
  • Praktyczne Umiejętności: Uczestnicząc w kursach praktycznych z pacjentami, nabywasz bezcenną praktykę, która przekłada się na pewność siebie w codziennej pracy.
  • Unikanie Błędów: Dowiedz się, jakie są najczęstsze błędy w praktyce stomatologicznej, jak ich uniknąć i jak je naprawić.
Całkowita wartość cyklu szkoleniowego:
  • Kompleksowa Wiedza: Cykl szkoleń dostarcza kompleksowej wiedzy, dzięki której jesteś gotów na różnorodne wyzwania w praktyce stomatologicznej.
  • Pewność w Komunikacji: Nabierzesz pewności siebie w budowaniu planów leczenia oraz w rozmowach z pacjentem.
  • Wzrost Umiejętności Sprzedaży: Z łatwością przekonasz pacjentów do większych, bardziej zaawansowanych planów leczenia.
  • Współpraca z Zespołem: Nauczysz się efektywnie współpracować z całym zespołem medycznym, co przekłada się na wyższą jakość leczenia.
  • Gotowe Protokoły Leczenia: Otrzymasz gotowe, sprawdzone protokoły leczenia – od prostych rekonstrukcji po kompleksowe rehabilitacje narządu żucia.
Dzięki uczestnictwu w Akademii Implantoprotetyki w Centrum Szkoleniowym Edu3S nabierzesz kompetencji, które przekształcą Twoją praktykę i pozwolą Ci świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Stawiaj na rozwój z nami!