Skip to content Skip to footer

lek. stom.,implantolog, KOIS Center Mentor

Telefon: (+48) 730 227133
Adres: ul. Piastowska 67a 43-300 Bielsko-Biała
Brief info

Lekarz Stomatolog.

Mentor w prestiżowej podyplomowej Szkole Stomatologii KOIS Center w Seattle USA.

Założyciel oraz współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień w Bielsku - Białej , Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej.

Stomatologia estetyczna jest dla niego pasją , poprzez kompleksowe plany leczenia realizuje się w codziennej pracy stomatologa oraz implantologa jako międzynarodowy Ekspert implantologii Diplomate DGOI, ICOI, PSI.

Specjalizuje się w kompleksowym podejściu do leczenia stomatologicznego swoich pacjentów, implantologii , implantoprotetyce.

Ukończył Mastreclass Hurzeller/Zhur w Monachium , jak i Steigmann Curriculum w Heidelbergu. Absolwent Curriculum Implantologii – BICON Istitute Boston. Ukończył Program Implantoprotetyczny odbywający się w Mediterranean Prosthodontic Institute – MPI (Hiszpania Rojas) oraz na University of North Carolina (USA). Jest to III stopniowy zaawansowany kurs protetyki implantologicznej na Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon w Hiszpanii którego dyrektorem jest dr Fernando Rojas Vizcaya. W 2008 r ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie uzyskując europejski tytuł Implantologa (program specjalizacji zawodowej objęty systemem akredytacji ECTS (European Credit Transfer System)).

Aktywny członek PASE , członek ESCD , PSI.

Swoją pasje do stomatologii i fotografii łączy poprzez wykorzystywanie komputerowego projektowania uśmiechu DSD ( Digital Smile Design). Jest autorem prac poglądowych z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki stomatologicznej.

Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem oraz chcący dzielić się zdobytą wiedzą prowadzi szkolenia we własnym centrum szkoleniowym z zakresu implantologii , implantoprotetyki oraz okluzji dla innych lekarzy chcących poszerzać swoje wiadomości.